En İyi Fiyat

%100 Garanti

Maksimum Kalite
MİNİMUM
Maliyet

VİZYONUMUZ

Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. (BOSCH)

Patent

Kargaşadan kurtulun. Kalabalık, disiplinsiz ve sadece komisyon üzerine çalışan büyük pazar yerlerinde gereksiz risklere girmeyin. Aracısız, komisyonsuz ve %100 kaliteli dekorasyon ürünleri ile siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz.

Dekordelisi ailesi olarak 30 yıldır ev dekorasyon uygulamaları konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Kaliteli, güvenilir ve disiplinli ürün tedarikçilerimizle birlikte yüzlerce ev dekorasyon tasarım ve uygulamalarına imzamızı attık. Sizlere en iyi hizmet ve ürünleri sunabilmek adına birlikte çalışarak, mutlu müşteri potansiyelimizi arttırmayı hedefledik. 

Tarih boyunca insanlar yaşadıkları ve çalıştıkları mekânları rahatlık, konfor ve estetik amaçlarla dekore ederek güzelleştirdi. Dekorasyon trendleri de her dönem değişen akımlara göre farklılaştı, değişti ve çeşitlilik gösterdi.

Biz Kimiz ?

Hizmetlerimiz

Dekordelisi.Com.TR olarak tasarımlarımızı, evlerdeki yaşamı keyifli hale getirmek adına, her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyoruz. Yaşam alanlarının ihtiyacı olabilecek her ayrıntıyı, güçlü ve yenilikçi tasarım ekibimizle hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz.

Tadilat Dekorasyon Tasarım Uygulama

Anahtar teslim, temelden çatıya modern yaşam alanları tasarlıyor ve uyguluyoruz. Ev tadilat ve dekorasyonları, mutfak banyo tadilatları ve çok daha fazlası…

Ev Dekorasyon Ürünleri İmâlat & Satış Mağazamız

İnşaat ve tadilatlarınızı yapıyoruz. Sonrasında evlerinizi muhteşem dekorasyon ürünlerimizle şekillendirip elit birer mekân haline getiriyoruz.

Merak Ettikleriniz

Hakkımızda sıkça sorulan sorulara cevaplar veriyoruz.

Dekordelisi.Com.TR, dekorasyon ürünleri ve hizmetleri satan köklü bir kuruluştur. A’dan z’ye inşaat, tadilat ve dekorasyon uygulamaları hizmetleri sunmamızın yanı sıra, profesyoneli olduğumuz bu hizmet kollarında en kaliteli ve displinli imalatçılarla siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz. 

Merkez ofisimiz Koza1 cadde. 153/8 ÇANKAYA – ANKARA’ da bulunmaktadır. Online satış mağazamız olan Dekordelisi.Com.Tr içerisinde satışa sunulan ürünlerimiz, direkt imalattan satış olup ilgili ürün atölyelerinde mevcuttur. Gönderimleri imalathanelerinden direkt yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı satış mağazamız bulunmamaktadır.

30 yıllık dekorasyon uygulamaları tecrübemizden yola çıkarak online satış hizmetleri de sunmaya soyunduk. Elit mekânlar yaratmak için doğru ürün arayışında olan siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu anlamda; en akliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmayı başaracağımız konusunda kendimize güvenimiz tam.

Dekorasyon ürünleri satış fiyatlarımıza kurulum, montaj veya uygulama maliyetleri eklenmemiştir. Fakat, montajı veya uygulanması gereken bir ürünü satın aldığınızda, hem ürünü hem de hizmeti aynı anda satın alabilirsiniz. Hizmet bedeli ayrıca fiyatlandırılır.

Web sitemiz, %100 güvenli alışveriş için tüm alt yapısıyla eksiksizdir. İlgili ürünün satın alma adımlarını takip ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Anlık olarak işleme alarak ürünün kategorisine göre ivedilikle imâlatına başlamaktayız. Ürün seçimine, detaylarına ve üretim aşamalarına göre farklı teslim günleri bulunmaktadır. Satın alma sırasında belirtilen iş günü süresinde ürününüzü adresinize teslim ediyoruz. 

Ürün satışlarımızda kendi bankanızın sağladığı taksit imkânlarından elbette faydalanabilirsiniz. Fakat hizmet satışlarımızda kredi kartına taksit veya elden taksit seçeneklerimizde sizlerin memnuniyetinizi gözetmekteyiz. Amacımız maksimum kaliteyi, minimum fiyatlarımızla evlerinize getirmektir.

Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti. Dekorasyon ürün ve hizmet satın alımlarınızda (Hizmetlerimizde) size özel indirimlerimiz var. Kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Neden Biz ?

Dekordelisi ailesi, 30 yıldır sizlere hem ürün hemde hizmet sağlıyoruz. Kargaşadan kurtulun. Büyük ve kalabalık, kimin ne sattığı belli olmayan pazar yerlerinde gereksiz risklere girmeyin. Bütçenizi zorlayacak gereksiz komisyonlar ödemeyin. İlk elden, aracısız ve konusunda profesyonel olan bizler gibi köklü dekorasyon firmaları ile çalışın. Bu hem sizin, hem bütçenizin, hem de evinizin daima kârına olacaktır. Biz profesyoneliz ve sizlerle dürüst ve disiplinli imâlatçılarımızı buluşturuyoruz. 7/24 direkt iletişim kolaylığı sunarak sizlerin huzur ve güvenini sağlıyoruz. Çok fazla ürün satmak değil amacımız, az ürün öz ürün ilkemizle sizlere mahcup olmayacağımızın garantisini veriyoruz.

Dekorasyon dediğimiz kavram estetik kaygılı bir sanattır. Dekordelisi.com.tr olarak bu konuda edindiğimiz tecrübe ve birikim ile amacımız daima insanların yaşam alanlarına en uygun dekorasyon ürünlerini, en kaliteli tasarım ve işçilik harikası ürünlerle onlara ulaştırmak olmuştur. ”Huzur dolu, mutlu evler” prensibi ile çok daha yaşanası evler oluşturmak için biz çok çalışıyoruz.

Geçmiş zamanların tecrübesi ile kurduğumuz zamandan beri vazgeçmediğimiz ve asla vazgeçemeyeceğimiz temel çalışma değerlerimiz var.

Tüketicilerimiz ile ahlâklı ve güvene dayalı ticaret sürdürmek, kaliteli ve işlevsel üretilen ürünleri müşterilerimizle buluşturmak, çalışanları için huzurlu ve keyifli çalışma ortamı sunmak. İnanıyoruz ki! bu iş prensiplerimize sahip çıktığımız sürece Dekordelisi.com.tr markamız, istikrarlı bir şekilde yaptığı işten keyif alarak büyüyecektir.

Tedarikçilerimiz, mobilya ürünlerinin evlere katacağı statü, konfor, keyif ve modernlik için çok çalışıyor. Aynı zamanda Ürünlerinin estetik, kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü olması için de canla başla efor sarf ediyor.

Misyonumuz

Dekordelisi.com.tr olarak müşterilerimize, daima daha iyi, farklı, sağlam, kullanışlı, estetik, fonksiyonel ve kurulumu kolay ürünler, üstün hizmetler sunmak için varız.

Vizyonumuz

Bir markanın doğuşuna tanıklık ediyorsunuz. Bize katılın. Ülkemizdeki mobilya sektöründe akla ilk gelen ve tercih edilen markalar içinde yer almak.

Değerlerimiz

Ekonomik
Dürüst ve Güvenilir
Yenilikçi
Verimli
Huzurlu
Birbirini Tamamlayan Takım Çalışması
Ürün ve Hizmet Kalitesi
Söz Verilen Zamanda Teslim
Müşteri Memnuniyeti
Gelişerek Büyümek
Fark Yaratarak & Başarılı Olmak

Online Alışveriş Kolaylığı!

Günümüzün güvenilir online alışveriş sistemindeki yerimizi alarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İyzico gibi otorite ödeme güvenliği konusunda saygın platformlarla çalışıyoruz. Geleneksel satış stratejilerini online platformlara taşıyarak, en son teknolojik gelişmeler ve online alışverişin geldiği noktayı iyi biliyor ve çok daha geniş kitlelere ulaşarak onların ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Mağazamızda bulunan tüm ürünlere rahat ulaşılabilmesi açısından geniş bir ürün yelpazesini online alışveriş sitemizde her yeni ürünle birlikte güncelleyerek müşterilerimizin beğenilerine sunuyoruz. Dekorasyon ürünleri Online alışveriş mağazamızı herkesin rahatça görüp, inceleyip rahatça satın alabileceği bir şekilde yani kullanıcı deneyimi odağında tasarladık. Dekordelisi.com.tr olarak kurumsal bir çatı altında, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve işini zevkle yapan bir ekiple hareket ediyor, dekorasyon sektöründe ürün kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz.

Shopping Cart
Scroll to Top
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?